DLACZEGO MY?

Wspieramy naszych klientów w procesie realizacji projektów prywatnych i komercyjnych.  Służymy swoim doświadczeniem i fachowym doradztwem. 

Oferujemy realizacje "pod klucz" wraz z projektami.  Pomagamy w doborze materiałów wykończeniowych i wyposażeniowych.

Zakres naszych usług obejmuje:
kompleksowe wyposażenie łazienek,

meble kuchenne marki ATLAS,

urządzenia AGD,

oświetlenie,

podłogi drewniane, winylowe,

meble wnękowe i łazienkowe,

projekty wnętrz,

remonty wykończeniowe "pod klucz"

domy pasywne w technologii SIP.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy kompleksowe wyposażenie w materiały wykończeniowe wraz z usługą remontowo-budowlaną "pod klucz". Jeśli nie posiadasz jeszcze projektu wnętrz nasi projektanci zaprojektują dla ciebie wnętrze Twoich marzeń.

 

Świadczymy również usługi w zakresie projektów oraz wykonania pod klucz obiektów handlowych znajdujących się na pasażach galerii handlowych. W razie potrzeby pełnimy również rolę inwestora zastępczego oraz prowadzimy koordynację inwestycji.

1557

OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW

2383

240

TYGODNIOWO KUBKÓW KAWY

PROJEKTÓW

12

PUBLIKACJI W MEDIACH

FABRYKA

POMYSŁÓW

NASZA OFERTA

Wysoka jakość wykonania i oryginalne fronty meblowe. Pięcioletnia gwarancja i funkcjonalność oferowanych systemów. Służymy doradztwem i projektem uwzględniającym ergonomię Twojej kuchni.

Oferujemy Państwu oświetlenie wiodących producentów na rynku rodzimym i zagranicznym oraz bogaty wybór płytek włoskich i hiszpańskich, nietuzinkowy design armatury i ceramiki z naszej biblioteki. Dla Was łączymy jakość, design z atrakcyjną ceną.

Oferujemy nowe rozwiązania w budownictwie. Technologia SIP to proste rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z budową domu.

 

Pomagamy w podniesieniu wartości nieruchomości przed sprzedażą co również przyczynia się do szybszej realizacji zaplanowanej inwestycji.

 

PROJEKTY WNĘTRZ & HOME STAGING

PROJEKTY, DOMY MODUŁOWE SIP

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

All content © in-Designer GROUP, 2016. All rights reserved.

FABRYKA

POMYSŁÓW